Co Mężczyźni Myślą Nasze Perfumy?

No Comments

Gdy człowiek oddycha nami, przychodzą myśli do głowy. On nie myśli tuberozy. Ale co?

Jej perfumy-to wspomnieniaJej perfumy-to wspomnienia

W jej ciemną szminkę, super sukienka. Wszystko, co sprawia, że kobieta fatalny i że ona nie może nosić, kiedy wyjdzie. Saïm, 26 lat. Idylle Z  .

… W łaźni. Gorąca, mokra, głośna … moja mama brała mnie z mojej ciotki, kiedy byłam mała. Khalid, 23 lat. Młodości, Este Lauder.

… Na nasz weekend w Barcelonie. Chciała za wszelką cenę nosić ją na butelkę: ona rozbiła w walizce. Spędziłem dwa dni “opakowane” w róży i jaśminu. Alex, 26 lat. Kocham go, Dior .

… W sklepie angielskiego krawca obciążonych rolkami tkanek. Nosi męskie perfumy, uważam, że to jest tak elegancki, jak robiona na zamówienie garnitur. Greg, 29 lat. W nocy mężczyzna, Yves Saint-Laurent .

… Na red Hot Chili пеперс koncert, w którym się poznaliśmy. Pomimo zapach papierosów i piwa, trafiłem jej perfumy: jakby straciła skórę z drzewami figowymi listkami. Artur, 32 lata. Philosykos.

Jej perfumy-to jej bieliznaJej perfumy-to jej bielizna

W tym czasie poszedłem do toalety rano. Ona zawsze bierze prysznic do mnie. Kiedy moja kolej dotrze, tam upał, wilgotność, para na oknach i jej mocny rano. Fryderyk, 35 lat. Ba de Cya, Serge .

… Na jej bieliznę. Widzę czarny, cielisty, koronki, jak tylko oddycham. Nawet jeśli to autobusem. Omar, 28 lat. Woda z rochas.

… Na mojego byłego! Ona ma na sobie to samo. Tom, 23 lat. Angel, Thierry  .

… W dzisiejszych latach FAC. Oto, gdzie poznałem ją, zauważyłem. Miała kręcone włosy, nosiła dżinsowy kombinezon i słodki, słodki zapach. Spędziłem tygodnie oddech do tego, aby cofnąć z nim rozmawiać. Filip, lat 38. Niebieski Godzinę .

… Na plaży na Korsyce, gdzie dorastałem. Na Alei, prowadzącej do niego, pokryte figowych. Kiedy ją pocałował, wydaje mi się, że słyszę szum wiatru w liściach. Damian, 25 lat. Ogród w stylu śródziemnomorskim, Hermes.

Jej perfumy-to pola lawendy

… pierwszy raz zdjąłem z niej stanik. Jej plecy były w kolorze miodu, a jej skóra pachniała wanilią. Zapachy, które nigdy nie opuszczę cię, i to jest śmieszne, że wróci jeszcze silniejszy, kiedy się kłócicie. Thomas, 25 lat. Wanilia Ekstremalne, Licznik Jest W Południowej Części Oceanu Spokojnego.

… Na drodze inwazji w przestrzeń. Gdy wraca do domu, złapała swoją skórzaną kurtkę na kanapę i jej perfumy pędów: mieszanina blondynka papierosów, skóry i sproszkowanych notatki. On należy tylko do niej. Loic, 36 lat. Shalimar.

… Wodospad w górach. Takiego cyrku Gavarnie w Pirenejach. Matthias, 30 lat. Eau de rochas świeże.

… Na Ponte Vecchio we Florencji. Na miesiąc miodowy, całowaliśmy się tam. Jej szyja była słodyczą jaśminu i irysa. Ari, 35 lat. Coco Mademoiselle Chanel.

… Ogromne pole lawendy. Jak widzimy na pocztówkach, ona wysyła mnie, kiedy wraca do rodziców, w pobliżu Marsylii. Mam tylko jedno pragnienie: aby wziąć tgv, aby trzymać ją w swoich ramionach. Antoniego, 24 lat. Woda toaletowa Lawenda, Fragonard.

Jej perfumy Londyn

W Paryski ogród. Rano, tylko że kosili trawę i miasto jeszcze się nie obudził. Justin, 25 lat. Eau du , Annik.

… W Londynie. Jego zapach przypomina mi moje 20 lat, kiedy przekroczył kanał La Manche promem, aby plecy dziewczyny i kup mi piżmo na Street. Eric, 49 lat. Angel, Thierry.

… do źródła świeżej wody. Ty nory głowę w dziurę między szyją a ramieniem, to jest mój azyl, mój mały zakątek raju po całym dniu pracy. Laurent, 29 lat. Kwiat od Kenzo.

… Zapach jego warg. Gdy całuje mnie, ja nigdy nie wiem, czy to on, czuję jego duch. Łukasz, 24 lata. Paryżanką Yves Saint Laurent .

… Na z włoskiego lodowca tutaj. Posiada 25 perfum, nigdy nie wiem, jaki wybrać. Sam, 26 lat. Boss Orange, Hugo Boss.

Jej perfumy mnie

… W filmie “Maria Antonina”. Ona go kocha. I myślę, że jego duch, jak na scenie, gdzie przepychanki z dużą sukienki i osoby Kirsten Dunst. Denis, 30 lat. Scarlett.

… W busach, moja mała Madeleine Marcela Prousta. Jej skóra pachnie, jak łapczywie pomarańczowy, kwiatowym zapachu. To sprawia, że chcę, aby skubać ją. Jules, 35 lat. Fleur d ‘Oranger.

… Na targach. A kiedy miałem 10 lat i poprosiłam mamę, by dać mi miłość jabłko i diabelski młyn. Antoine, 27 lat. Nina, Nina Ricci .

… Dla mnie ! Ona nie może pomóc, ale Sting moje perfumy. Max, 23 lata. Jeden Milion Paco Raban.

… W naszą ostatnią wycieczkę do Peru. Podróżowaliśmy z pustymi rękami, więc wybraliśmy perfumy, które dzieliliśmy na miejscu. Od tamtej pory ona nie znudzi i zawsze kupuje to samo. Dawid, lat 30. Rain forest, w kiehl ‘ s.

Jej perfumy-to dzieckoJej perfumy-to dziecko

… W niedzielę rano. Ona przygotowuje śniadanie. I skóra jest ciepła z dusza, obudziła mnie z wielkim kubkiem kawy, palenie. Jordan, 27 lat. Black Wetiwer Kawiarni, Joe.

… Na zapach niemowląt. Ona nie jest zbyt dużo kosztują perfumy. Woda, mydło, mleko, to jego podpis. To bardzo miłe, to mu bardzo pasuje. Marek, 29 lat. Fotelik Nawilżające Mleczko.

… W wolnocłowe. To stało się rytuałem, w każdej podróży, zaproponowała nowe perfumy od lotniska. Antoine, 38 lat. Przystanek w Pondicherry, Dior.

… Pięć minut przed meczem. Aby zrobić podciśnienie, myślę, że jego skóra pachnie dobre powietrze, czyste, wiatru. Wiem, że to dziwne. Eric, 18 lat. Zapach Issei.

… W ten dzień na plaży. Gdzie ona podała mnie do sądu z wskazujący śmietana 30 “, aby uniknąć oparzeń słonecznych?”. “Sylvain, 29 lat. Aqua Pokaz Allegoria Tiare Mimosa,.

Jej perfumy-to przyjemność

… W jej teoretycznie sukienki. Kiedy ona prosi mnie jej pomóc, aby upiąć go, zawsze mnie dziwią duchy, co wychodzi z jej szyi, szalona zmysłowość. Thibault, 27 lat. Za Miłość, Zakazane, Kilian.

… To letnia noc. Gdzie kochaliśmy się po raz pierwszy. Jego perfumy, jak rozgrzewa się do bieli, zmienia się z minuty na minutę. Łukasz, lat 29. Coco Chanel.

… Do przyjemności. Weź mnie, powiedz mi, zrób mi … odurzający koktajl. Khaled, 33 lat. Ostatnia Obsesja, Calvin Klein.

Dzięki Jean-Claude Ellen, Perfum dla Hermes; Thierry Wasser, Perfumiarz domu Guerlain Jean-Michel Duriez, kreatywny Perfum skały; Francois , perfum, projektanta dla Dior.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *