Zimowe Perfumy

No Comments

Zimą zapachy ciepłe, aby owinąć nas w grubym płaszczu i wygodne. Gorący, ostry, drzewny lub szyprowy nuty gwiazd. Zwiększyć na dziesięć głównych zimowych zapachów.

“Hypnotic poison” Diora"Hypnotic poison" Diora

Wpisany w ciągłości mitycznego “trucizna” od Diora, “hypnotic poison” chce być jeszcze bardziej tajemniczy i zmysłowy. Utworzony w 1998 roku, jest symbolem kobiecości i ekstrawagancji. Łączy w sobie nuty wanilii, piżma, jaśminu, Gorzkich migdałów i kminku. Zapach, który rozgrzewa serca i ciała.

“Dahlia Noir ” od Givenchy

Ten zapach, stworzony przez Francois zainspirowany wyimaginowanym kwiatem, i w ten sposób oddaje hołd tytułowej powieści Jamesa Эллроя. Wbrew swej nazwie, “Czarna Orchidea” nie opiera się na dalie, ale opiera się ona na trzech głównych kwiatowe nuty, mimoza, irys i Róża. Wynik: pudrowy zapach, który otula i ogrzewa. Paczula, bób tonka i drzewo sandałowe dodaje się w tę stronę kokon i drzewny.

“Coco Noir Chanel

Ten intensywny i elegancki zapach został stworzony przez Jacques w 2012 roku. Jest on inspirowany podróżami projektanta Gabrielle Chanel. Opisany jak wiele nocne baroku, “Coco Noir” łączy w sobie owoce cytrusowe, jaśmin, róża, Narcyz, a także nuty paczuli, kadzidło, białe piżmo, wanilia i bób tonka.

“Shalimar”"Shalimar"

“Shalimar” – to orientalne perfumy par excellence. W 1925 roku jego wyjścia dokonał rewolucji w świecie perfum: jest to pierwszy Orientalny zapach historii. Zbudowany na podstawie klasycznej irysa i wanilii balsamy, to wzbogacony bergamotki, cytryny i kwiatami. “Shalimar” – to hołd dla młodej indyjskiej księżniczki Perskiej pochodzenia, którego jej mąż poświęcił najpiękniejszy pałac Taj Mahal. Butelkę, a do tego, zainspirowany basenach ogród.

“Kenzo Amour” od Kenzo

W środku zimy “Kenzo Amour” zaprasza w zmysłową podróż po Azji. Bali frangipani kwiat, sakura, Birmie drzewo Tanaka, Chiny herbata biała: wszystkie smaki Azji symbolem tam skomponować zapach jak-drzewno-kwiatowy.

“Angel od Thierry

Pralinki, cukierki, migdały prażone, gorzka czekolada … Thierry  chciał zapach, który przypomina mu CVK swojego dzieciństwa. Odbywa się to za to, Orientalny zapach, który sprawia, że tak oryginalny. “Anioł” – jeden z duchów, które są sprzedawane dzisiaj we Francji.

“Gniew przypraw” Esteban

Zimą nic takiego przypraw, aby się ogrzać! “Gniew przypraw” łączy w sobie kardamon, Chili i imbir i białe piżmo i ambra, wszystko posypane świeżymi i kwiatowymi nutami. Wynik: przyprawy wody, która przynosi kolor w środku zimy. Prawdziwy impuls!

“Ciemny Bursztyn i Ginger Lily” od Joe

Fantazji, zmysłowości i relaksu? Odkryj ten zapach, składający się z czarny kardamon, imbir i różowy pieprz, jaśmin, róża, paczula i czarna ambra. “Ciemny Bursztyn i Ginger Lily” – to hołd dla Kohdo, ceremonia kadzidło przodków w Japonii.

Pięć godzin z ginger” SergePięć godzin z ginger" Serge

To 5 pm, czas picia herbaty … imbir, oczywiście! Ten zapach, który brzmi jak aluzja do Агату Christie, tak jak jego twórca mówi mu, łączy w sobie nuty różowego i imbir i bergamotka. Wynik: drzewno-korzenny akord zaokrąglone nutą suszonych śliwek kandyzowanych bardzo chciwy.

Eliksir cudów” od hermès

Ten zapach ma owoce zimy: owoce cytrusowe. Clemennilla i pomarańczy uzupełnione pikantnymi nutami bobu tonka, wanilii i drzewa sandałowego, rozgrzany ambra i kadzidło. Wynikiem jest ultra-goumande zapach, który powoduje, owoców kandyzowanych pomarańczy, cukier waniliowy i ciasteczka. Nam by coś zjeść !

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *